Opinie od naszych klientów

Zobacz, jak dbamy o doświadczenia naszych klientów, oferując im niezawodność, najwyższą jakość i wiele więcej.

Z całego serca polecam Klub Shidokan  Karate. Treningi prowadzone są w profesjonalny sposób, a instruktorzy mają świetne podejście do dzieci. Zajęcia nie tylko rozwijają sprawność fizyczną, ale także uczą dyscypliny, szacunku i pewności siebie. Panuje tu przyjazna atmosfera, dzięki której dzieci chętnie uczestniczą w treningach i rozwijają swoje umiejętności. To doskonałe miejsce do nauki karate i budowania charakteru. ~ Patrycja B
Z całego serca mogę polecić Jeleniogórski Klub Shidokan Karate. Obaj synowie chodzą na zajęcia i są baaaardzo zadowoleni. Treningi są nie tylko formą aktywności fizycznej, ale uczą również dyscypliny i skupienia się. Trenerzy są bardzo zaangażowani i mają rewelacyjne podejście do dzieci. Wspierają je i wzmacniają w dzieciach wiarę w samych siebie i we własne możliwości. Jest to bezcenne❤ ~ Justyna S
Z całego serducha polecam Jeleniogórski Klub Shidokan Karate. Córka już sporo trenuje i jest bardzo zadowolona. Świetna forma aktywności.Treningi uczą dyscypliny, skupienia.Trenerzy rewelacyjne motywują dzieciaki i ich wspierają. Najlepszy klub z którego nie zrezygnujemy. POLECAM ❤️❤️❤️ ~ Anna P
Zajęcia w klubie Shidokan przewyższyły moje oczekiwania. Okazały się idealnym treningiem zarówno dla ciała jak i umysłu mojego ruchliwego 6-latka. Syn chodzi na zajęcia bardzo chętnie. Prowadzący mają bardzo dobre podejście do dzieci, potrafią zainspirować i zachęcić do ćwiczeń. Serdecznie polecam. ~ Anna S
Córka (5lat) uczęszcza na zajęcia od września, jest bardzo zadowolona😊 Zdobyła pewność siebie, ma lepszą koordynację oraz nowych przyjaciół. Państwo Jończy bardzo dbają o dyscypline na zajęciach i pozytywną atmosferę. Bardzo dobra komunikacja z rodzicami. Polecam gorąco! ~ Iwona H
Córka chodzi od kilku miesięcy. Nie zanosi się na to, żeby chciała zrezygnować (jak na przedszkolaka przystało) 😜 Pełna motywacja i zapał. Bardzo przeżywa jak nie ma zajęć i nie może się doczekać kolejnych. Serdecznie polecam ten klub. Przyjazna atmosfera i dobra organizacja. 👍 ~ Dorota I
Moj onuk chodzi na karate od 3 lat. Chce podzielić się swoją opinią , że trenerze bardzo starają znajdź podejście do każdego dziecka, bardzo podnoszą duch maluchów . Cały zespół jest swietny . Z całego serca polecam Karate Shidokan🥋🔥 ~ Людмила Ш
Syn trenuje od roku, zaczął w wieku 5 lat. Z całego serca polecam każdemu, kto chce w dziecku rozwijać cierpliwość, wytrwałość i siłę zarówno fizyczna jak i duchową. Mamy 10000% zaufania do trenera, który jest wymagający, bardzo sprawiedliwy i zaangażowany. Polecamy też mocno letnie obozy z ekipą klubu!! Było pełno wyzwań dla maluchów, które spędzały czas w naturze: na treningach i zadaniach zespołowych (z ograniczonym czasem na telefon, więc pełna integracja i piękne wspomnienia). PO-LE-CAM! ~ Basia S
Z całego serducha polecam klub Shidokan. Państwo Jończy wkładają mnóstwo serca w treningi oraz organizacje obozów dla dzieciaków. Moje córki z ogromną chęcią wracają na zajęcia, a na obozy czekają cały rok z niecierpliwością. ~ Agnieszka P
Świetny klub i genialna kadra trenerska! Moje dziecko uwielbia te zajęcia. Shidokan Karate w Jeleniej Górze to idealne miejsce na rozwój sportowej pasji, naukę dyscypliny i szacunku. Gorąco polecam! ~ Patryk G
Polecam z całego serca ♥️ Sensei Przemek skradł serce naszego syna i nasze zaufanie. Cudowne podejście do dzieci , pełne empatii i szacunku do młodego człowieka, jednocześnie pozytywna dyscyplina ♥️ ~ Alicja S
Bardzo dobre miejsce do treningu i rozwoju sportowego dzieci. Wszyscy trenerzy wykazują się bardzo profesjonalnym podejściem do dzieci, z uwagą i cierpliwością szlifując ich umiejętności :) ~ Paweł B
Fantastyczna szkoła karate, siły i charakteru. Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie w podejściu do dzieci i ich nauki. Polecam z pełnym przekonaniem ~ Krystian L
Polecam - pasja, zaangażowanie, profesjonalizm i świetna atmosfera. Syn dopiero zaczął przygodę z karate, ale zawsze chetnie jedzie na trening i wraca przeszczesliwy 🤗 ~ Magda K
Syn trenuje od 4 lat i nadal mu się podoba,😊a to przekłada się na jego ogólną sprawność, kondycję, a moim zdaniem także na jego zdrowie😊 ~ an k
Świetne doświadczenie, rewelacyjna atmosfera i pełen profesjonalizm. Ciężka praca pot i łzy czasami ale na koniec czysta radość i duma ~ Katarzyna W
Bardzo dobry klub chodziłem do tego klubu przez 5 lat i dzięki temu klubowi zdobyłem wiele nagród bardzo przyjemna atmosfera całym sercem polecam❣️❣️ ~ Miki
Moj syn uczęszcza na zajęcia od czterech lat i jest bardzo zadowolony. Zdecydowanie poprawiła mu się motoryka ciała oraz sprawność ruchowa. Polecam ! ~ Ola P
Polecam. Bardzo fajne podejście do dzieci i młodzieży, bardzo bogata oferta treningów w różnych godzinach. ~ Igor S
Moja Córka chodzi na zajęcia karate i jest świetnie! Dzięki temu uczy się konsekwencji, ma determinację i siłę. Polecam serdecznie! ~ Natalia L
Super atmosfera, świetne podejście. Sensei Przemek wymagajacy ale sprawiedliwy i życzliwy. Dzieciaki bardzo zadowolone. ~ Em E
Najlepszy klub karate, z trenerami z pasją, zaangażowaniem i wspaniałym podejściem do dzieci ~ Kasia
Super szkoła karate, świetna organizacja, trzymają dyscyplinę, dzieci zadowolone!! Polecam!!! ~ Łukasz N
Dwójka moich młodych już chodzi do Senseia Przemka i bardzo sobie chwalimy. Polecam. ~ Rafal K

Znajdź nas w mediach społecznościowych